Golden Beach Monastir

Recenze hotelu Palmyra Golden Beach Skanes Hotel **** (Tunisko - Monastir - Skanes Monastir)

Průměrné hodnocení hotelu:
2,7
(na základě 18 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: červenec 2013
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Hotel byl docela pěkný , ale stravování jedna velká katastrofa neochota personálu jídelna v hotelu zavřená jedli jsme venku a při těch vedrech nic moc. Jídlo pořád chybělo , kelímky do kterých nám dávali jak alkoholické nápoje tak nealkoholické nápoje také chyběli pořád běhali po celém hotelu a sbírali je pořád se na něco čekalo . Pokud chcete jet na dovolenou s dietním režimem tak HOTEL GOLDEN BEACH v Monastiru

Ubytování 

Měli jsme štěstí pokoj byl čistý . Ale setkali jsme se s mladými lidmi ze Slovenska , kteří měli pokoje kousek od kuchyně a měli na pokoji ŠVÁBY . Zaměstnanci hotelu jim pokoj vystříkali sprejem i skříně kde měli věci a s úsměvem jim popřál dobrou noc . Pokud by neuměli dobře anglicky a neotevřeli si ústa tak by spali v tom pokoji.

Strava a stravování 

KATASTROFA maso nebylo , přílohy nebyli , pití chybělo - DIETNÍ REŽIM ALL INCLUSIVE

Vybavení, služby a personál hotelu 

v pokoji jsme měli televizi FÉN což je standart dnešních hotelů nebyl

většina zaměstnanců byli arogantní a neochotní

Pláž a moře 

80 % lehátek bylo rozbitých museli jsme stávat v 6 hod. ráno abych stihli slušné lehátko

Okolí hotelu 

nic moc

Celkový dojem 

nic moc

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené