Napsat recenzi

Houda hotel

Recenze hotelu Novostar Houda Golf Beach & Aquapark Hotel *** (Tunisko - Monastir - Skanes Monastir)

Hodnocení:
průměrně: 3,1/5
Vloženo:
Pobyt: září 2022
Přečteno: 60x
Recenze se líbila: 12 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Nejhorší hotel kde jsem byla. 90% Arabská klientela kteří stolují jako prasata.

Ubytování  průměrně (3,3/5)

Hotel starý, ale alespoň klimatizace fungovala na pokoji

Strava a stravování  průměrně (3,3/5)

Strašný, moře lidí, strašné fronty, hrozný bordel od Arabů.. Bojujete v jídelně o vše. Od místa sezení po ubrousek. Upozorňuji je bez klimatizace, takže v létě masakr. Jídlo nic moc

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,4/5)

Občas fungující dva bary, malé kelímky na pití, daleko vše od pláže

Pláž a moře  průměrně (3/5)

Moře krásně teplé, ale samá medúza, takže ti co si chtějí užít mořskou vodu, mají smůlu a koupat se dá bez popálení jedině v bazénu. Pláž malá, ale byl tam klid

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

V okolí par obchodů jinak nic

Celkový dojem  průměrně (3,1/5)

Je to spíše hotel pro Arabskou klientelu, je jich tam hrozně moc, děti jejich ukřičené. Takže být tam tak poloviční kapacita, tak ještě budiž.. Prostředí venku je celkem fajn..Největší problém je hlavně v jídelně.. Je to bez jakéhokoliv slušného stolování. Byl to vždy horor. Pro děti je zdarma vlastně jen pití a jídlo. Veškeré zmrzliny či večer palačinky se musí platit

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 37
z 71 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Monastir - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání