Napsat recenzi

Zklamani

Recenze hotelu Houda Golf & Beach Club *** (Tunisko - Monastir - Skanes Monastir)

Hodnocení:
průměrně: 3,3/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2019
Přečteno: 62x
Recenze se líbila: 42 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Velice nízká úroveň

Ubytování  průměrně (3,5/5)

Nedoporučuji vůbec,staré,zanedbané,špinavé,hodně zatuchle-pokoj v přízemí. Už nikdy více.

Strava a stravování  průměrně (3,6/5)

Poměrně výběr smažených jídel,příloh. Bez ovoce,pouze meloun.Vymezeny čas u stolu,poté přijde jiná rodina.A hlavně neskutečne nedostačující hygiena. Špína,zbytky jídla,neomyte stoly,prostírání hnus.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,6/5)

Vybavení nulové,tv nefunkční,elektr.stara atd. Personál usměvavý relativně vstřícný

Pláž a moře  průměrně (3,1/5)

V říjnu bohužel chaluhy,nevadí příroda,ale odpadky v moři byly nepříjemné. Snažili se ráno uklidit

Okolí hotelu  průměrně (3,1/5)

Relativně hezké prostředí u bazénu.jinak odpadky

Celkový dojem  průměrně (3,3/5)

Už nikdy více!!!

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 37
z 63 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Monastir - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání