Houda Golf Monastir

Recenze hotelu Houda Golf Beach & Aquapark Hotel (ex Novostar Houda Golf Beach) *** (Tunisko - Monastir - Skanes Monastir)

Průměrné hodnocení hotelu:
3
(na základě 76 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: srpen 2022
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Nikomu nedoporucuju jsou to opravdu pouze vyhozene penize

Ubytování 

Pokoje stare vybaveni , klima funkcni jen obcas, toaleta splachuje na heslo . Hotel bez vytahu

Strava a stravování 

Strava silena boje o trochu jidla s mistnimy sama dusena rozvarena zelenina masa minimum a ani neni jasne co vlaste jite . Testoviny vsechny ostre jinak zadna chut, Snidane bez masla uzenin a syru musite pockat az prijdou mistni a potom se mozna neco obevi. Jinak k snidani dostanete treba opecene brambory a bramborovou kasi od vecere

Vybavení, služby a personál hotelu 

Vybaveni hotelu uz hodne unavene a nefunkcni . Personal ceka pouze na baksis jinak je taky nefunkcni. Klimatizace na recepci nefunkcni

Pláž a moře 

Plaz nskutecne mala a spinava . More plne plastu a rozdrcenych cihel je to proste hnus

Okolí hotelu 

Ani se neda popsat smrad ktery vas obklopi kousek od hotelu a bordel to je sileny

Celkový dojem 

HNUS

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené