Napsat recenzi

Nejhoršídovolená

Recenze hotelu Hotel Ruspina Monastir **** (Tunisko - Monastir - Skanes Monastir)

Hodnocení:
průměrně: 2,4/5
Vloženo:
Pobyt: září 2019
Přečteno: 72x
Recenze se líbila: 101 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Na hotelu šváby,komáry,neochotní delegát ,tři bary v prvním bylo a nebylo něco na pití v druhým baru nealkoholické nápoje a třetím se platilo.zájezd byl All inclusive. Jídlo bez soli a koření a ryba se šupiny .Dostala jsem tam průjem.

Ubytování  průměrně (2,9/5)

Žádná sláva

Strava a stravování  průměrně (2,5/5)

Všechno bez soli ,bez koření ,stoly špinaví,jídlo nedosmažené.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,7/5)

Zabila jsem tři šváby .ukázala jsem to na recepci tam se smáli že je to tam mají všude.

Pláž a moře  průměrně (3,7/5)

jediné co mohou doporučit.

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

Samé komáry bordel .

Celkový dojem  průměrně (2,4/5)

Životě už mně tam nedostanu.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 4
z 14 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Monastir - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání