Napsat recenzi

Krásná dovolená

Recenze hotelu Hotel Ruspina Monastir **** (Tunisko - Monastir - Skanes Monastir)

Hodnocení:
průměrně: 2,4/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2019
Přečteno: 65x
Recenze se líbila: 86 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel se nachází blízko pláže. Moře čisté a teplé. Personál milý a vstřícný. Jídelna čistá, plno jídla a pití, každý si mohl vybrat.Odpoledne zmrzlina a palačinky. Pokoj klimatizovaný, každý den uklizený. V době kdy jsme byli na dovolené, byl hotel poloprázdný.. Po domluvě možnost výletů.

Ubytování  průměrně (2,9/5)

Pokoj klimatizovaný, každý den uklizeno, pěkný výhled do zahrady

Strava a stravování  průměrně (2,5/5)

Jídla plno a pití též, každý si mohl vybrat. Velké množství zákusků, ovoce i zeleniny.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,7/5)

Personál milý a vstřícný. Plno pití, každý si mohl vybrat. Vždy ochotní donést pití až k bazénu.

Pláž a moře  průměrně (3,7/5)

Pláž čistá, moře teplé a čisté. Jemný písek.

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

Prostředí příjemné..

Celkový dojem  průměrně (2,4/5)

Není co bychom vytkli.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 4
z 14 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Monastir - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání