Napsat recenzi

Fajn dovolená

Recenze hotelu Hotel Ruspina Monastir **** (Tunisko - Monastir - Skanes Monastir)

Hodnocení:
průměrně: 2,4/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2017
Přečteno: 144x
Recenze se líbila: 206 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Dovolenou jsme si užili, krásná voda, dobré jídlo, milí lidé, ale do tohoto hotelu už bychom se nevrátili.

Ubytování  průměrně (2,9/5)

Ubytování v bungalovu v zahradě u pláže,starší pokoj, klimatizace smrděla po zapnutí chvíli plísní,uklidili nám 2x za 11 dní a to na naši žádost,pro ručníky a toal. papír jsme si chodili na recepci. Na závěr přestala fungovat klimatizace úplně. Na druhou stranu tam byl klid a krásný výhled na moře a Sousse.

Strava a stravování  průměrně (2,5/5)

Jídlo bylo v omezeném výběru, ale velmi chutné, každý den se dalo najít něco nového. Pouze málo ovoce - jen jeden druh k jídlu.. Zato jídelna katastrofa. Všude nepořádek, když jsme chtěli jíst, museli jsme si utřít stůl, sehnat příbory a ubrousky. Číšníci byli milí, ale díky ruské klientele asi rezignovali na všechno.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,7/5)

Hotel poskytoval spoustu služeb a zábavy,dokonce ručníky bez zálohy a trezor na recepci byl také zdarma. Personál ochotný a milý.

Pláž a moře  průměrně (3,7/5)

Pláž hned u hotelové zahrady, velká písčitá hezká, dostatek lehátek. Všude udržovaná zeleň i když se jednalo o starší areál. Moře pozvolné, krásná čistá voda. Na pláži vodní sporty a padáky, samozřejmá byla ostraha celé hotelové pláže.

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

Do menšího marketu asi 10min pěšky, do Monastiru taxikem nebo busem za dobrou cenu asi 15 min. V Monastiru krásné procházky kolem pevnosti i ve starém městě v uličkách.

Celkový dojem  průměrně (2,4/5)

Starší udržovaný hotel, příjemní lidé, dobré jídlo, krásná voda, ale samá ruská klientela, z Česka jsme tam byli 4. Dovolenou jsme si udělali hezkou a podle našich představ, ale jednou stačilo. Než abychom se rozčilovali a chodili si stěžovat, tak jsme se tomu raději smáli.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 4
z 14 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Monastir - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání