Napsat recenzi

Carribean World Monastir

Recenze hotelu Caribbean World Monastir Resort *** (Tunisko - Monastir - Skanes Monastir)

Hodnocení:
průměrně: 2,8/5
Vloženo:
Pobyt: září 2014
Přečteno: 358x
Recenze se líbila: 487 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

v katalogu to vypadá na velký luxus,ale na místě jsme byli zklamáni

Ubytování  průměrně (2,8/5)

neodpovídá 4 hvězdě

Strava a stravování  průměrně (3,1/5)

průměrná,jednotvárná,spousta hranollek....ale hlady neumřete,nedávali vodu,tu si musíte zde kupovat, pití se dávalo do malých plastových kelímků,ale koho by to bavilo pořád běhat a dívat se na obtěžující a vykřikující ruské turisty,kteří měli neustále problémy a museli si na něco hrát,alkohol dle nás místní a ještě k tomu ředěný,semtam jsme si dali koktejl,ale měli jsme pak střevní potíže

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,1/5)

ne všichni byli vřelí,úsměv čekejte snad jen od animátorů,osušky na vratnou kauci

Pláž a moře  průměrně (2,7/5)

pláž malá obsazená davem ruských turistů,moře špína!!!

Okolí hotelu  průměrně (2,5/5)

Celkový dojem  průměrně (2,8/5)

hotel neurazí,ale ani nenadchne,pozitiva -velká hezká zahrada,slaná voda v bazénech u tobogánů,negativa-moře je zde hrozné,stavební suť apd.,tobogány špatně spojené,takže si jich moc neužijete,syn byl velice zklamaný...na tobogány pro děti,které je milují doporučuji Hotel Houda,který je bezkonkurenčně lepší jak službama tak i stravou i když má o hvězdu míň,nejvíce nám vadili turistié z ruska,jejich chování je katastrofální a že jich tam bylo!!!

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 15
z 39 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Monastir - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání