Napsat recenzi

Relax u moře

Recenze hotelu Regency Hotel & Spa **** (Tunisko - Monastir - Monastir)

Hodnocení:
průměrně: 3,6/5
Vloženo:
Pobyt: září 2019
Přečteno: 31x
Recenze se líbila: 91 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Naše dovolená nás trošku zklamala po prvním dnu jsem si mysleli, že požádáme o výměnu za jiný hotel, kde nebude, tak velký nepořádek, když jsme přicházeli na pláž, tak jsme chodili kolem odpadku ve stráni u hotelu a i na pláži bylo hodně odpadků.

Ubytování  průměrně (3,7/5)

ubytování by bylo moc hezké, ale nefungovala klimatizace, zapínali ji jen na pár hodin a bylo nám oznámeno, že je už po sezoně, která byla do 15.9., tak si myslíme, že je to při těchto teplotách nedostačující v noci se nedalo teplem spát a to nás čekalo překvapení 27.9. už klimatizace nefungovala ani na pár hodin.

Strava a stravování  průměrně (4,1/5)

výborné snídaně, na oběd a večeři se jídla se moc často opakovala lepší výběr, velký výběr dobrých zákusků

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,8/5)

nedostatečné vybavení v jídelně, málo talířů na polévku, lžic a příborů, v barech málo skla a kelímků na nápoje, nejdříve bych chtěla pochválit velmi ochotného, usměvavého, rychlého a šikovného číšníka v jídelně, který byl hluchoněmí, ostatní personál by se měl od něho učit

Pláž a moře  průměrně (2,5/5)

neuklizená pláž a příchod na pláž byl také poznamenán odpadky, v moři plaval nepořádek, tráva a medúzy

Okolí hotelu  průměrně (3,6/5)

v pořádku

Celkový dojem  průměrně (3,6/5)

dobrý

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 8
z 17 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání