Napsat recenzi

Eva Dvořáková

Recenze hotelu Regency Hotel & Spa **** (Tunisko - Monastir - Monastir)

Hodnocení:
průměrně: 3,6/5
Vloženo:
Pobyt: září 2019
Přečteno: 35x
Recenze se líbila: 81 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

První dojem z dojezdu do hotelu nebyl nic moc, jak už někdo napsal, hotel má svá nejlepší léta za sebou. Trávili jsme tam 12 dnů, tak jsme se snažili užít si tento čas co nejlépe a to se nakonec povedlo (takže byl splněn účel dovolené). Absolutně nejslabší část dovolené je pseudopláž! Jeli jsme k moři ne k bazénu a v tomto případě absolutně nejhorší pláž jakou jsme kdy navštívili.

Ubytování  průměrně (3,7/5)

úklid byl prováděn denně, pokoje čisté, klimatizace nefungovala ani po žádostech a prosbách!!!

Strava a stravování  průměrně (4,1/5)

strava typická pro tuto destinaci, jídla dostatek, čerstvého ovoce a zeleniny také

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,8/5)

Personál hotelu byl velmi vstřícný, milý, ochotný

Pláž a moře  průměrně (2,5/5)

Jak už jsem psala-katastrofa a podle delegáta obecně známá skutečnost, že u tohoto hotelu je nejhorší pláž z celého města!

Okolí hotelu  průměrně (3,6/5)

Hotel se nachází v blízkosti historického středu města, jsou možné procházky a je co vidět, cítili jsme se bezpečně i přes probíhající předvolební kampaň.

Celkový dojem  průměrně (3,6/5)

Pokud pominu zklamání z pláže, dovolená splnila účel-prodloužili jsme si léto a tím, že končila pomalu sezona, byl klid a pohoda i v areálu hotelu. Žádný hlahol z diskoték a pod.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 8
z 17 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání