Napsat recenzi

Hotel Magic Nerolia

Recenze hotelu Nerolia Hotel & Spa *** (Tunisko - Monastir - Monastir)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2018
Přečteno: 167x
Recenze se líbila: 181 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Krásná dovolená na opravdu ,,exotickém '' místě.

Ubytování  průměrně (4/5)

Pokoj nebyl veliký, ale balkon, vybavení a zařízení splňovali naše veškeré potřeby. Nebýt rozbité(potopa na pokoji), už tak dost hlučné klimatizace, neměli bychom asi ani žádné výtky.

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Dobrému a kvalitnímu jídlu, kterého bylo pro ,,normální lidi" až příliš, kazilo jeho perfektní vzhled a kvalitu jen chování některých, skoro vlastně všech návštěvníků z východu. Chovali se neurvale, agresivně a arogantně jak k hotelovým hostům, tak i k personálu.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Podle nás ani nešlo na plno a s časových důvodů využít všechny nabízené služby mladými a velmi příjemnými animátory různého sportovního a kulturního vyžití. Personál vždy s úsměvem a dobrou náladou plnil své poslání ve všech ohledech. Na recepci po nás chtěli v den odjezdu po druhé zaplatit pobytovou taxu 20 euro za 3 dospělé osoby, ale i to jsme úspěšně vyřešili.

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Nebýt naplavenin z moře, které se jen obtížně a s velkou námahou snažil bojovat už tak velmi ochotný personál hotelu Nerolia. Lehátek a podsedáků bylo vždy dost. A voda byla až neuvěřitelně teplá!!

Okolí hotelu  průměrně (2/5)

Za branami hotelu tragédie! Všude kolem jen špína a zápach, a spousta komunálního odpadu.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Jeli jsme na dovolenou, a ta se nám povedla a moc líbila.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Monastir - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání