Napsat recenzi

Super dovča

Recenze hotelu Hotel Caribbean World Skanes Aqua **** (Tunisko - Monastir - Monastir)

Hodnocení:
průměrně: 4,2/5
Vloženo:
Pobyt: září 2019
Přečteno: 44x
Recenze se líbila: 106 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel byl výborný, čistý, personál vztřícný, přátelský. Pláž sice uklizená, ale nepořádek co vyplavilo moře sice uklidili z pláže, ale dali ho okousek dál, kde se postupně nahromadil, a vznikla z toho velká kupa co nedělala moc dobrý dojem. Moře teplé, ale dost mělké nic pro plavce ti si pořádně nezaplavají. Pro děti zase super. Atrakce na pláží supr, myslím, že nechyběla žádná.

Celkově ale bylo fajn i ta kupa se dala přehlížet :)

Ubytování  průměrně (4/5)

Pokoj jsme dostali hned. Až na trezor ten jsme chteli ale nedostali jelikož neměli klíček, tak nám nabízeli jiný pokoj ale ten nemeli jeste uklizený, takže jsme radši zůstali bez trezoru a v pořádku nic nám nezmizelo

Strava a stravování  průměrně (4,2/5)

Jídlo výborné ale po 5 dnech uz jsme měli dost jak bylo každý den ten stejný výběr. Ale vařili chutně to zas jo.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,5/5)

Vybavení dobrý, wifi jsme chytli až na pláži což jsme i ocenili. V recepci směnárna. Jak jsme řekla už v úvodu personál byl super bez menších obtížích vycházeli vztříct.

Pláž a moře  průměrně (3,8/5)

Bynec z moře opodál na jednej velké kupě, jinak podél pláže čisto. Moře krásné, teplé, ale dost mělké.. Což pro ty co chtějí hlavně plavat moc není. Pro nejmenší zas super!

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

Pěkné

Celkový dojem  průměrně (4,2/5)

Byla to super dovča! Kromě trezoru snad žádný velký problém

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 3
z 4 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Monastir - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání