El Habib

Recenze hotelu Delphin El Habib Hotel **** (Tunisko - Monastir - Monastir)

Průměrné hodnocení hotelu:
3
(na základě 20 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: srpen 2012
Fotografie: 0
Komentáře: 1

Na téhle dovolené bylo jediné pozitivum to, že ani jeden z letů neměl zpoždění.

Ubytování 

Na přespání dostačující, v našem případě jsme byli ubytováni nad kavárnou, která měla hudební produkci do 4. hodiny ráno.

Strava a stravování 

Strava byla víceméně každý den stejná. Především bychom ale uvítali větší množství zeleninových salátů a ovoce.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Personál hotelu byl ochotný, jen pokud se jednalo o čisté osušky, byl "trochu" problém, jednak odnášeli osušky na výměnu ráno a čisté dodali kolem 4. odpoledne (jeden den až v 1 večer) a jednak měli problém s počtem kusů - většinou za 4 osušky a 4 ručníky jsme dostali 2 osušky, 2 ručníky a 2 předložky k vaně - správný počet až po značně složitém vysvětlování - pokojské neuměly angličtinu

Pláž a moře 

Pláž i moře hodně znečištěny odpadky.

Okolí hotelu 

Okolí hodně špinavé - ve večerních hodinách i ten kousek cesty k nákupním možnostem s obavami.

Celkový dojem 

Tahle dovolená patřila spíš k těm, na které raději zapomeneme.

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Komentáře

M
milena1 04. 04. 2013 12:56
hrůza
Taky mám zkušenost s tímto hotelemv roce 2011. První noc jsem prožila v pokoji, který nebyl uklizen, ručníky špinavé na podlaze, ještě že jsem vzala vlastní, nebvynesené odpadky, popelník plný nedopalků. Neměli jsme sílu na reklamaci, pokoj byl v suterénu. Druhý den jsme dostali hotel čistý s výhledem na moře. Večer přišel šok. Do 4 do rána pod pokojem probíhala arabská hudební produkce pro celý Monastir. Opakovala se to celáý týden. Jen jeden den byl klid. Jídlo pořád stejné, kuřata do dnes nejíme. Všude špína, na chodbách nádobí, odpadky kam se člověk kouknul. Pláž - děs. Všude zuny odpadu,hotelová pláž by la ve skutečnosti pláží veřejnou. Řev místních lidí a všudypřítomné odpadky nebyly nic moc. Cesta do města byla také přes odpad. Nebylo kam šlápnout. Nedoporučuji nikomu. Pokud se nic nezměnilo.

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené