Napsat recenzi

nour palace Mahdia

Recenze hotelu Vincci Resort Nour Palace ***** (Tunisko - Mahdia - Mahdia)

Hodnocení:
průměrně: 3,6/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2019
Přečteno: 152x
Recenze se líbila: 38 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel ,služby , jídlo na slušné úrovni ,ale tohle jestli je nejkrásnější pláž v oblasti tak nechci ani domyslet jak vypadají ty ostatní...tady byl nehorázný nepořádek a nikdo kdo by ho uklidil.(plasty.plechovky,a jiné)..to je spíš parodie na pláž !!!! a kdo jede kvůli čistému mořskému vzduchu tak ať si to rozmyslí tady pálí plasty u hotelu a vyudí Vás každou noc!!!

Ubytování  průměrně (4,1/5)

slušné a čisté až na pláž

Strava a stravování  průměrně (3,4/5)

to jediné zaslouží pochvalu

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,7/5)

bazény studené

Pláž a moře  průměrně (4,2/5)

když překonate asi metr chaluch a jiného nánosu ,plechovek, plastů a jiných odpadků tak moře parádní

Okolí hotelu  průměrně (2,7/5)

skládka

Celkový dojem  průměrně (3,6/5)

zkazila pláž

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 31
z 48 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Mahdia - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání