Napsat recenzi

SKVĚLÁ dovolená

Recenze hotelu One Resort El Mansour **** (Tunisko - Mahdia - Mahdia)

Hodnocení:
průměrně: 3,9/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2019
Přečteno: 527x
Recenze se líbila: 173 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Naprosto skvělý hotel. Vůbec nechápu, jak jej někdo může hodnotit jako průměr nebo si stěžovat či dokonce "brečet". V Tunisku jsem byla po desáté, tak mohu srovnávat a snad být objektivní. Pokoj i koupelna pěkné, prostorné, denně uklizené a měněné ručníky a osušky. Jídla velké množství, totéž platí o ovoci a zákuscích, určitě je z čeho si vybírat. V

nabídce i mořské "pochoutky". Ubrusy čisté, snažili se rychle uklízet, když to někdy nebylo

hned, dalo se to pochopit při množství klientů. Svačiny ve venkovním baru - palačinky, vafle, pizza, hamburgery, buchty, sladké pečivo, zmrzlina. Každý si vybere Stále uklízeli a utírali venkovní stoly, pultové plochy, vytírali podlahu. Krásná udržovaná zahrada, pláž perfektně hlídaná, udržovaná. Při vchodu ze zahrady na pláž botníky, kde si můžete nechat obuv, abyste ji neměli od písku. Moře průzračné, obrovské množství mušliček. Odpolední programy u bazénu - např. pěnová bitva, večerní programy v areálu, dokonce i při večeři krátké taneční vystoupení, živá hudba (hra na kytaru a zpěv), apod. Stěžovat si může jen nějaký šťoural. V okolí obchůdky, kolem chodníku není tak čisto jako u nás, ale kdo jede do Afriky, musí s tím počítat. Všichni Češi, kteří jsem v hotelu pobývali, jsme byli maximálně spokojeni. Všem doporučuji.

Ubytování  průměrně (4,3/5)

Pěkné a prostorné pokoje, balkon i koupelna, postele pohodlné, dostatek úložného prostoru. K dispozici fén, trezor zdarma, osušky na pláž za vratnou kauci. Ve vestibulu zdarma wifi. Na pokoji i na balkoně dvě křesla a szoleček. WC je samostatně.

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Snídaně - vejce, vaječné omelety, volská oka, palačinky, různé druhy sladkého pečiva, párky, salámy, marmelády, sýry, mnoho zeleniny, ovoce, saláty, jogurty, různé druhy musli, pečivo světlé, tmavé i celozrnné. Každý den u snídaně dělali čerstvé pomernčové šťávy.

Obědy a večeře - polévky, brambory, kaše, hranolky, rýže, kari rýže, těstoviny, špagety, různé

druhy masa, mořské "potvůrky" - škeble, krabi, krevety. grilované maso, zelenina, saláty, ovoce (broskve, nektarinky, žluté a modré blumy, melouny, pomeranče), zákusky. U každého jídla i ovocný salát. Svačiny ve venkovním baru - vafle, pizza, palačinky, buchty, sladké pečivo, hamburgery. Zmrzlina od 12 do 17 hodin. K pití voda perlivá, neperlivá i různé druhy sladkých nápojů, alkoholických nápojů, koktejlů, pivo, káva, capuccino. Ve venkovním baru je občerstvení až do 3 hodin ráno.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,3/5)

Personál dělá maximum, v pokoji pohodlné postele, stolky u postelí, odkládací plocha na kufry, televize, velké zrcadlo. V předsíňce další zrcadlo, velký odkládací stolek, dvě skříně, trezor zdarma, lednice, ve které je při příjezdu láhev vody a coca-coly. Při nahlášení závady ji přišli do 5 minut opravit. Při příjezdu jsem dala nosiči kufrů 1 Euro, číšníkovi jsme daly každá dinár, jsou vděční. Pokojské dávám také dinár, nebo české oplatky, krabičku čaje. Recepčnímu jsme daly s kolegyní za obě 20 dinárů (asi 162 Kč), protože nám vyměnil pokoj přesto, že jsme na to neměly nárok (zaplacený levnější promo pokoj, není nárok na výměnu). Dokonce jsme jej dostaly na patře, které jsme si přály. Jeden bazén je s tobogánem, druhý klasický a třetí pro děti.

Pláž a moře  průměrně (4,6/5)

Pláž krásná, udržovaná a hlídaná. Moře čisté, teplé, v něm i kolem něj spousta mušliček, jeden den vlny a vítr. Mahdii se zbytečně neříká druhý Karibik.

Okolí hotelu  průměrně (3,1/5)

Blízké okolí upravené, co k hotelu nepatří, již tak uklizené občas není. To je v Africe běžné. Obchody začínají asi 3 minuty od hotelu, jsou moderní a upravené, lze platit kartou. Do "staré" památné Mahdie je to asi 7 km. Počítejte s tím, že je tam vše předražené.

Celkový dojem  průměrně (3,9/5)

Naprostá spokojenost, bez výhrad doporučuji. Pokud se vyskytne minichybička, neřeším to, protože jsme jen lidi a i doma se občas něco nepovede na 100%. Nikdy se nevracím do stejného hotelu, ale toto je první hotel, kde bych se ráda vrátila. Možná jsem na některé druhy jídla a pití zapomněla, všeho bylo víc než dost dost a každý si mohl vybrat.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 5
z 7 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Mahdia - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání