Napsat recenzi

Klidna dovolena

Recenze hotelu One Resort El Mansour **** (Tunisko - Mahdia - Mahdia)

Hodnocení:
průměrně: 3,5/5
Vloženo:
Pobyt: září 2018
Přečteno: 259x
Recenze se líbila: 236 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Dovolena se nam celkem libila.

Ubytování  průměrně (3,5/5)

Krasne

Strava a stravování  průměrně (3,9/5)

Jidlo bylo dobre,ale vazlo doplnovani jidla na pulty,taktez obsluha na place se uplne nemela k tomu,aby odklizely nadobi ze stolu.Takze,kdyz jsme prisli do jidelny,tak jsme sice nasly volny stul,ale vzdy byl plny taliru od predchozich hostu.Takze stale nekoho nahanet a prosit,aby neco udelali.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,2/5)

Dobry

Pláž a moře  průměrně (4,5/5)

Plaz i more krasne a ciste.Pouze lehatka u more nebylo mozne ziskat,protoze v hotelu bylo 85%duchodcu a ti tam chodili zabrat lehatka nevim kdy,ale v 6.30h.uz bylo plno.

Okolí hotelu  průměrně (2,8/5)

Klidne,

Celkový dojem  průměrně (3,5/5)

Dobry

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 7
z 11 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Mahdia - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání