Napsat recenzi

Bohužel nemohu doporučit...

Recenze hotelu One Resort El Mansour **** (Tunisko - Mahdia - Mahdia)

Hodnocení:
průměrně: 3,9/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2022
Přečteno: 93x
Recenze se líbila: 14 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Tuto dovolenou mohu doporučit pouze pro méně náročné.

Cestovaly jsme 2 kamarádky a měly jsme bohužel daleko vyšší očekávání.

Ubytování  průměrně (4,3/5)

První přidělený pokoj byl otřesný. Jednalo se o pokoj 124 kdesi v podzemí. Špína, bordel, všechno zašlé, umatlané, uvadlá květina na zamaštěném stole na přivítanou. Okamžitě jsme si nárokovaly nový pokoj. Ale opakovaně jsme byly odmítnuty s tím, že hotel je plný a musíme počkat do rána na manažera. Odmítala jsem si lehnout do nechutné postele, tak jsme si ji vysloveně vyřvaly kompletně vyměnit. Druhý den jsme dostaly nový pokoj ve 2. patře s výhledem k bazénu, který byl o poznání lepší, ale žádná extra paráda.

Společné chodby k pokojům strašně smrděly od koberce, který již od pohledu nebyl nikdy čištěný snad od otevření hotelu.

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Nabídka jídla ve společné jídelně byla opravdu pestrá a až překvapivě chutná. Co se týká hygieny, tam už to pokulhávalo.

Doporučuji chodit na jídla opravdu velice brzy po otevření restaurace. Jinak stoly a ubrusy jsou špinavé a vlastně tam nikdo nemá snahu je čistit či vyměňovat. O co si nepožádáte číšníka, to nemáte. Vlastně ho ani nenapadlo kolikrát přinést příbory nebo čisté sklenice.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,3/5)

Wifi hotelu dosahuje bez problému až na pláž.

Animační program nabízí spoustu služeb. Animátoři jsou velice ochotni občas až příliš dotěrní.

Pláž a moře  průměrně (4,6/5)

Moře a pláž je to jediné co mohu hodnotit opravdu kladně. Moře je krásné a čisté až téměř na úrovni Karibiku. Pláž se pravidelně čistí a je hlídaná bezpečnost personálem hotelu.

Okolí hotelu  průměrně (3,1/5)

Raději nikam nevycházet! Všude hrozný nepořádek, špína, odpadky. Necítily jsme se dobře. Pro 2 mladší ženy nejspíš nic bezpečného.

Celkový dojem  průměrně (3,9/5)

Celkový náš dojem z dovolené je spíše podprůměrný. Avšak je nutné brát na vědomí, že se jedná o Afriku. Proto se musí počítat s nižší celkovou úrovní. I přesto jsme si dovolenou dokázaly užít. Ale pro příště budeme určitě volit jinou destinaci. Vracet se rozhodně nechystáme.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 5
z 7 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Mahdia - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání