Napsat recenzi

Super dovolená

Recenze hotelu Caribbean World Mahdia **** (Tunisko - Mahdia - Mahdia)

Hodnocení:
průměrně: 3,4/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2018
Přečteno: 293x
Recenze se líbila: 183 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Byli jsme koncem srpna, moře nádherně teplé a neskutečné teplo. Hotel má několik bloků, ve kterých jste ubytováni.

Ubytování  průměrně (3,3/5)

Byli jsme spokojeni, přijeli jsem k moři a za sluncem. Ubytování je v pavilonech. Na pokoji je vše co potřebujete k pobytu. Pokoj se každý den uklízel, pokud máte špinavé ručníky a chcete čisté, dáte je na podlahu a dostanete nové.

Strava a stravování  průměrně (3,2/5)

Jídlo si vyberete, i když snídaně jsou každý den stejné, ale pořád se dá co jíst. Venku se griluje, ovoce je dostatek, ve čtvrtek mají svůj den, tak jíte jenom jejich jídla. Žádná katastrofa. Je tam všeho hodně.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,4/5)

Personál hotelu i animátoři ochotní. Vybavení hotelu pro mě není to hlavní. Myslím, že je dostačující.

Pláž a moře  průměrně (4,5/5)

Pláž každý den uklizená, lehátek a matrací dostatek, slunečníků také. Moře je nádherné, teplé a čisté bez vodních řas.

Okolí hotelu  průměrně (3,1/5)

Okolí hotelu, žádná sláva. Jste v Tunisu, tak je všude nepořádek, odpadky všude, bohužel to je Tunis. V okolí hotelu nic není, pár obchůdků, jinak nic. Jestli chcete do města Mahdia, musíte taxíkem za 5 DNT, ale nic zvláštního nečekejte. Je to malé městečko, tak jen obchodníci, kteří nedají žádnému turistovi pokoj.

Celkový dojem  průměrně (3,4/5)

Pro nás pěkná dovolená, jela bych znovu. Pláž a moře opravdu stálo za to, abych se vrátila.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 40
z 65 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Mahdia - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání