Napsat recenzi

Hotel Almaz jen pro nenáročné klienty.

Recenze hotelu Hotel Almaz **** (Tunisko - Hammamet - Yasmine Hammamet)

Hodnocení:
průměrně: 1/5
Vloženo:
Pobyt: září 2010
Přečteno: 551x
Recenze se líbila: 494 čtenářům
Fotografie: 15
Videa: 0
Komentáře: 0
 • Hotel Almaz Hotel Almaz
 • Pokoj Pokoj
 • Pokoj Pokoj
 • Koupelna Koupelna
 • Bazén Bazén
 • Bazén Bazén
 • Bazén Bazén
 • Jídelna Jídelna
 • Venkovní jídelna Venkovní jídelna
 • Ulice k pláži Ulice k pláži
 • Vstup na pláž Vstup na pláž
 • Pláž Pláž
 • Carthage Land Carthage Land
 • Carthage Land Carthage Land

Pěkný hotel s nedostatečnými službami.

Ubytování  průměrně (3/5)

Pokoje byly prostorné a čisté. Každý den uklizeno. Výhled na bazén byl sice překrásný, ale hned druhý den jsme pochopili, že to není výhra. Animační programy a hudba u bazénu byla velmi hlasitá a to od rána až do pozdních večerních hodin. Kdo si bude chtít trochu pospat, chtějte pokoje na druhou stranu.

Strava a stravování  průměrně (1/5)

Jídla bylo sice dostatek, ale neustále se opakovalo. Celý týden skoro stejný jídelníček. V rámci all inclusive byl problém získat jakékoliv nápoje. Nápoje můžete sehnat jen u číšníků. Ti jsou velice laxní a navíc je na nich s jistotou poznat, že je obtěžujete. Pivo bylo podpultové zboží a když už bylo, nalili vám ho do decové skleničky. Jen voda v PET lahvích byla naše jistota.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2/5)

Personál až na malé výjimky byl nepříjemný. Bylo legrační pozorovat u oběda doplňování a odnos nádobí. Každý z personálu měl na starost jeden úkon. Takže když došly talíře, musíte počkat na správného maníka, co má na starost talíře. Hrníčkový maník je není schopný donést. Poslední dva dny našeho pobytu byl v hotelu přítomen management. Vše se jako mávnutím proutku změnilo.

Pláž a moře  průměrně (3/5)

Hotel není u pláže, ale není to tak daleko. Pláž je vyhrazená přímo pro hotel ovšem s nedostatečnou kapacitu. Zavčas si musíte zajistit lehátko. Pláž je písečná, vstup do moře pozvolný. My měli moře čisté bez chaluh. Jediný kaz na pláži byl personál a záchody.

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

Nedaleko hotelu se nachází zábavný park Carthage Land, který ocení především děti. Dále je v blízkosti hotelu druhý největší turistický a jachtový přístav, kde je co obdivovat.

Celkový dojem  průměrně (1/5)

Bohužel personál zničil veškerý pěkný dojem z hotelu Almaz. Problémem tohoto hotelu je dvojí strava: polopenze a all inclusive. Číšníci na all inclusive šetří, aby mohli prodávat klientům s polopenzí. Doporučuji polopenzi a ušetřené peníze za stravu all inclusive utratit až na místě. Vyhnete se nepříjemnostem.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 0
z 1 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Hammamet - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání