Napsat recenzi

na 4 * to šlo

Recenze hotelu Sentido Djerba Beach **** (Tunisko - Djerba - Midoun)

Hodnocení:
průměrně: 4,5/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2019
Přečteno: 59x
Recenze se líbila: 44 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Pohodová dovolená s odpovídajícím servisem.

Ubytování  průměrně (4,8/5)

Vybavení pokoje odpovídalo nabídce, klimatizaci jsem netestovala, protože nebylo třeba. Bylo čisto, jen v koupelně mi scházel šampon a papírové kapesníčky, ale to asi do 4* nepatří.

Strava a stravování  průměrně (4,8/5)

Nescházelo mi nic. Tmavé a světlé pečivo, sýry, uzeniny, zelenina ovoce na snídani. Lisovali šťávu z čerstvých pomerančů. Oběd a večer s výběrem masa, ryb, zeleniny, rýže, brambory, kuskus.

Jejich tradiční zákusky v široké škále a zmrzlina.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,5/5)

Nemusím animační programy, personál příjemný, ale africký, takže občas se dočkat vody k jídlu bylo na delší čekání, ale dočkala jsem se.

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Moře v této době bylo krásně teploučké, čisté, pláž se denně uklízela. Slunečníky a lehátka byly k dispozici během celého dne. Hosté byli upozorněni, že "rezervace" lehátek není žádoucí a může být zrušena odstraněním věcí z takovýchto lehátek.

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

Jako v Africe, ale v pohodě. Uklizeno, zameteno.

Celkový dojem  průměrně (4,5/5)

Až na to, že jsem dostala jeden z nejhůře umístěných pokojů hotelu, odkud byl výhled nikam, do nějaké zadní části hotelu, to byla celkem pohodová dovolená odpovídající 4*.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 4
z 4 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro obchodníky
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Djerba - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání