Napsat recenzi

Dovolená 2019

Recenze hotelu Magic Life Penelope Beach Imperial **** (Tunisko - Djerba - Midoun)

Hodnocení:
průměrně: 4,5/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2019
Přečteno: 86x
Recenze se líbila: 24 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Dovolená by byla krásná a nezměnila by se v peklo, kdyby 2,5 letá dcera nedostala SALMONELU TYPU C!

Ubytování  průměrně (4,7/5)

Ubytování krásné, čisté, výměna ručníků a ložního prádla i úklid bez problémů a na jedničku.

Strava a stravování  průměrně (4,6/5)

Strava pestrá, dětský koutek s jídlem pro děti, vybere si opravdu každý. Výborné zákusky, dorty....velký výběr. Pozor na míchaná vajíčka!!!!

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,7/5)

Personál milý, vstřícný.

Pláž a moře  průměrně (4,3/5)

Moře nádherné, čisté. Pláž krásná, upravená....plná velbloudů, koní, prodavačů,....vždy bylo co sledovat.

Okolí hotelu  průměrně (3,7/5)

Nemůžu moc posoudit, mimo hotel jsme byli jedenkrát, při výletu na krokodýlí farmu.

Celkový dojem  průměrně (4,5/5)

Vybírala jsem hotel z těch lepších a dražších, protože jsme letěli s dětmi. Ale bohužel ani to vám nezaručí, že tam něco nechytnou. První 3 dny dovolené byly krásné, všichni jsme si užívali a moc se nám to líbilo....jenže pak přišli u dcery teploty, horečky, průjem,....tamější pan doktor diagnostikoval zánět průdušek - no bohužel to byla SALMONELA, naštěstí jsme odletěli včas, aby mohla být vyléčená řádně doma.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 13
z 15 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Djerba - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání