Napsat recenzi

Pohodové

Recenze hotelu Magic Hotel Palm Beach Club Djerba **** (Tunisko - Djerba - Midoun)

Hodnocení:
průměrně: 4,3/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2019
Přečteno: 83x
Recenze se líbila: 7 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Bylo to naše první dovolenkovaní v Tunisu a vše bylo v naprostem pořádku. Moře je teda neskutečně čisté a krásné! Užili jsme si ho!!! Jediné co mě na Tunisu jako takovém(vím, prostě Afrika) dost vadi je tedy nepořádek v okolí!!!! Asi se na ne nejak zatlačit nedá, furt se tam bude jezdit:-(ale ty pet lahve vsude, papiry, krabice...prostě odpad HROZNY!!! Nemuzou se všechny cestovní kanceláře nejak spojit, a dát jim najevo, jak je to pro nás traumatizující a že by bylo fajn zajistit tříděný odpad, dostatek popelnic, jejich vyvazení atd atd...? Mám pocit, že tam všechno tak jako tak skončí v moři:-(

Ubytování  průměrně (4,3/5)

fajn,.... jen me zarazily pani uklizecky, že vyhazuji obsah popelniku z balkonu (byla tam sice technicka terasa, ale, tak proste lahve a bordel ani tam nepatri) ale to jsem zase u toho

Strava a stravování  průměrně (4,7/5)

Jídla teda mraky(až moc bych řekla), ale snad zbytky davaji zamestnancum a jejich rodinam, co se nesní. Rusáci mega nechutní u stolu!! Narvane taliře a zbytku bambilion po nich! Chlapeček z Russie, ktery si sedl k nam ke stolu a mel na talirku rizek a zmrzlinu a jedl to rukou, to byl upe nejhorší snad zažitek!! Hrozne nechutný! Po mém pohledu a vrazení mu vidličky do ruky to bylo trochu lepší...pardon, že jsem se tak rozvášnila...ale budte pripraveni na to, že tam jezdi fakt čuňatka(slušně řečeno)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,3/5)

vsechno v pohodě...my si jeli svoje žoliky a člověče nezlob se(ktere tam nakonec barman udyndal od me kamaradky a zustalo tam:-))

Pláž a moře  průměrně (4,7/5)

Moře krásný a čistý....zatim

Okolí hotelu  průměrně (3,7/5)

Celkový dojem  průměrně (4,3/5)

pohodová dovča bez starostí

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 6
z 6 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Djerba - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání