Palais des Iles

Recenze hotelu Hotel Palais Des Iles **** (Tunisko - Djerba - Midoun)

Průměrné hodnocení hotelu:
2,4
(na základě 60 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: srpen 2018
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Mohu s klidem napsat,že to byla absolutně nejhorší dovolená.

Rozhodně se s E***** budeme ještě s dalšími lidmi soudit,pokud se nám podaří se vrátit do Čech.Spousta problémů,například to.že neměli volný pokoj,nocovali jsme málem na recepci s malým dítětem,delegáti v prdeli,nikdo nám nepomohl.Když jsme přiletěli,delegát nám pouze řekl,že do hotelu máme jít sami a zmizel.Nezvedal telefon a nedovolali jsme se žádné pomoci.A spoustu dalších problémů.Tímto to jen začalo.Budeme to řešit,až

přijedeme.Protože nabízet něco podobného,to je skutečně nehoráznost toho největšího kalibru.Nechápu,že nabízet takový hotel,má Exim tours zapotřebí.Ostuda firmy.

Ubytování 

děs.

Strava a stravování 

Peklo!

Vybavení, služby a personál hotelu 

Špína,hnus.

Pláž a moře 

Dejme tomu.

Okolí hotelu 

Smrad.

Celkový dojem 

Neuvěřitelné. v tom nejhorším slova smyslu.

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené