Napsat recenzi

Jídlo katastrofa

Recenze hotelu Hotel Dar Djerba Resort Zahra Club *** (Tunisko - Djerba - Midoun)

Hodnocení:
průměrně: 3/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2019
Přečteno: 129x
Recenze se líbila: 18 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

na džerbě jsem byla před tím 3x ale s takovou stravou kterou jsme měli 31.5-7.6.2019 jsem se nesetkala .Jinak ubytování slušné,moře čisté.

Ubytování  průměrně (3,2/5)

Každodenní úklid čtyři dny,pak se nikdo neobjevil.Toaletní papír jsme brali na veřejných záchodech.Jinak všude v areálu čisto.

Strava a stravování  průměrně (2,7/5)

Jídlo studené ,přílohy minimálně,většinou rýže nedovařená,hranolky jednou cca pro 50 lidí.Brambory tvrdé ,druhý den z nich salát přidaný kopr to vše.Kaše br.ředěná vodou.

většinou lečo bez masa,jednou v něm byly rybí hlavy.Nechci přehánět ,ale to jsem ještě neviděla.K snídani z pečiva světlé bagety.Palačinky fronta na 3|4hod. Jeden druh sýra ,salámu.Měli by se podívat do jiných hotelů a vyhodit kuchaře.Nedostatek pitné vody

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,3/5)

Vše na slušné úrovni .Animace- večerní zajímavé , pěkné. Zábava přes den velký výběr. Cvičení soutěže - paráda

Pláž a moře  průměrně (3,3/5)

Pláž se neupravovala,chyběly koše na odpadky . Moře teplé,čisté,Vstup do vody paráda.

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

Za areálem,jako v Tunisu ,nepořádek. Do obchodu kousek,na trh 6 km taxi 3 eura.

Celkový dojem  průměrně (3/5)

Veškerý dojem - pokazila špatná strava.neuklizené stoly,nepřipravené příbory,špinavé ubrusy. Snídaně- nejsou hrnečky ,snídáte z plastových kelímků. Už nikdy nepojedu . 3x perfektní 1x děs

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 13
z 26 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Djerba - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání