Napsat recenzi

Děs a zážitek s Blue style, který nechce nic řešit

Recenze hotelu Hotel Baya Beach & Thalasso **** (Tunisko - Djerba - Midoun)

Hodnocení:
průměrně: 3/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2019
Přečteno: 143x
Recenze se líbila: 40 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel Welcome Baya Beach Tunisko-Džerba

Nejsem náročným klientem a beru, že v jiné zemi jako je Tunis je kvalita oproti CZ sotva poloviční.

Když vynechám fakt, že ve smlouvě máme ****hotel a v realu byl ***, s uvedením někde až úplně dole v popisu zájezdu, bylo mi jasné, pokud ČOI nepomůže, pak už nikdo. Řekli jsme si alespoň o kompenzaci jedné šílené noci a nedočkali jsme se ani toho!!! Prostě raději investují do vypisování, několika papírů, že vše bylo O.K. a že pokoj byl vyměněn, že co chceme vlastně? Dostali šanci na nápravu a nemají zájem, tak sem už peníze za dovolenou dávat nebudeme, objednali jsme na letošní rok raději u F****.

1. šílená noc: nedokážu tolerovat, když dostaneme pokoj v dezolátním stavu, rozmlácené vypáčené dveře jak na terasu, tak do pokoje, je tam plíseň, vlhko, vzduch jako ve vinném sklípku, dráty letou ze zdi s připojenymi zásuvkami bez krytů, máme malého syna 4-leteho a toto je o život.Špína, nebylo uklizeno, vana špinavá, žádná voda na pokoji, chuchvalce prachu a vlasů na zemi.

Kvůli brečícímu synovi jsem se smířil s vyjádřením recepce, ať přijdu ráno, ale nedalo se tam ani usnout.

Šel jsem tedy znova na recepci a odmítli mi dát jiný pokoj, že jsou plni a ať přijdu zítra za šéfem recepce. Na CK jsem zaslal fotografie, svědkem byla i delegátka, ale nic :-(

Ubytování  průměrně (3/5)

Je stará a nová část hotelu, v té staré by jste nechtěli dávat spát ani svého psa.

Strava a stravování  průměrně (3/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2/5)

Špína a neochota recepce

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

Celkový dojem  průměrně (3/5)

Již nikdy více, hotel se prodává v CK Blue style jako ****, ale realita jsou ***, což v Tunisu je děs.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 0
z 1 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Djerba - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání