Napsat recenzi

Fiesta Beach Djerb

Recenze hotelu Fiesta Beach Club Djerba **** (Tunisko - Djerba - Midoun)

Hodnocení:
průměrně: 4,3/5
Vloženo:
Pobyt: září 2018
Přečteno: 147x
Recenze se líbila: 36 čtenářům
Fotografie: 5
Videa: 0
Komentáře: 0

Rodinný pohodový hotel.

Ubytování  průměrně (3,8/5)

Ubytování na africké poměry solidní.Ale kdo je zvyklí na Evropský standard bude zklamán.Spíše pro nenarocneho cestovatele.

Strava a stravování  průměrně (4,3/5)

Strava a stravování je 100%..Velký výběr jídel.Výhoda jsou dve jídelny.Kdo má radši klid a pohodu az si zvolí menší jidelnu u bzenu.Ale.počítejte s menším výběrem,ale nám to stačilo.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,2/5)

Vybavení na slušné úrovni.Personál byl všude milí a ochotný.Na Africké poměry jsem nepoznal lenost a neochoty...Problém se řešil ihneď a velmi rychle.

Pláž a moře  průměrně (4,2/5)

Moře čistě a krásně teplé.Pláž písečna a pozvolny vstup do moře.Lehátek a slunečníku dost pro každého za každé hodiny.Nemusíte se bát,když přijdete na pláž,ze nebudete mít místo.

Okolí hotelu  průměrně (3,3/5)

Okolí hotelu je asi vsude stejné jako v Africké destinaci.Není kam chodit a bohužel špína.

Celkový dojem  průměrně (4,3/5)

Hotelové služby jsou perfektní,velký výběr zabavy pro každého každý den.Personál milí a přátelský.Jidlo a pití také dobré.Vhodné pro mladé lidi,pro rodiny a starší lidi.Pro vsechny věkové kategorie spousta zábavy do pozdních hodin.V celém hotelu čistota na vysoké úrovni.Všem doporučuji

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 5
z 6 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro obchodníky
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Djerba - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání