Napsat recenzi

Věra Mixová

Recenze hotelu Nora Beach Resort & Spa **** (Thajsko - Ko Samui - Chaweng Beach)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: listopad 2019
Přečteno: 29x
Recenze se líbila: 48 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel je umístěn v tropické zahradě, plno ptáků, motýlů na břehu moře. Výhodou je bazén přímo u pláže, tedy s výhledem na moře. Pro velké vlny jsme 2 dny nemohli do moře ale u bazénu bylo také dobře. Kuchyně vynikající, personál velmi vstřícný. Posilovna přes den zdarma. Cestovní kancelář nabízí i all inclusive, což je trochu zkreslené. Hotel tuto službu nazývá "balíček" s přesným vymezením, co do něj patří. Třeba svačinová káva nebo čaj během dne není v balíčku zahrnuta, stejně tak jako zmrzlina, která je mimo hlavní jídla za poplatek. Pláž není přímo propojena s hlavní pláží na Chaveng, tam se musí dojít po silnici.

Ubytování  průměrně (5/5)

Příjemné

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Výborné

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

personál vynikající, milý; vybavení hotelu - spokojenost

Pláž a moře  průměrně (2/5)

Pláž malá, v případě velkých vln žádná, odpadky, které hotel pečlivě odklízel ale na sousední pláži je už nikdo neuklízí. Nevhodné na šnorchlování, ve zkarbované vodě není nic vidět. Houpání ve vlnách příjemné.

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

obchody s potravinami blízko, restaurace v dochozí vzdálenosti

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Spokojenost

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Ko Samui - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání