Napsat recenzi

Prohlídka hotelu Royal Zanzibar

Recenze hotelu Royal Zanzibar Beach Resort ***** (Tanzanie - Zanzibar - Nungwi)

Hodnocení:
průměrně: 4,7/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2011
Přečteno: 2 124x
Recenze se líbila: 529 čtenářům
Fotografie: 27
Videa: 0
Komentáře: 0

Nově otevřený hotel s pokoji umístěnými v samostatných pavilonech se rozprostírá na severním pobřeží, přímo na písečné pláži Kendwa, cca 60 minut jízdy od letiště.

Ubytování  průměrně (5/5)

Pokoje jsou velice prostorné, stylově vybavené a vzdušné.

Strava a stravování  průměrně (4/5)

All inclusive formou bufetu. Výborná mezinárodní kuchyně včetně místních specialit.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,7/5)

Palmovou zahradu doplňují nádherné propojené bazény, z nichž jeden nabízí jacuzzi a čtyři luxusní restaurace. Dojem luxusu umocňují nerůznější služby jako masáže, salon krásy, kadeřnictví, ochod či konferenční místnost.

Klienti mohou využít různé možnosti zábavy, fitness centrum, stolní tenis, vodní sporty, šipky a podobně.

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Přímo u nádherné bílé písečné pláže. Moře průzračné! Na rozdíl od východního pobřeží, kde jsou obrovské rozdíly mezi odlivem a přílivem, se zde lze koupat celý den.

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

V okolí hotelu se prakticky nic moc nenachází. Vesnička Kendwa je malá avšak velmi příjemná a určitě stojí za procházku. Jinak je zde velké množství fakultativních výletů.

Celkový dojem  průměrně (4,7/5)

Celkově jde o krásný hotel, který však působí poněkud „studeně“. Hotel vhodný pro náročné klienty.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 3
z 3 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro mládež
  • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Zanzibar - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání