Napsat recenzi

Prohlídka hotelu La Gemma Dell´Est *****

Recenze hotelu Diamonds La Gemma dell ' Est ***** (Tanzanie - Zanzibar - Nungwi)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2011
Přečteno: 2 289x
Recenze se líbila: 548 čtenářům
Fotografie: 19
Videa: 0
Komentáře: 2

Luxusní hotel, který dělá čest svým zaslouženým pěti hvězdičkám. 138 pokojů evropského stylu leží v úchvatné tropické zahradě, přímo u bílé pláže Kendwa na severu ostrova.

Ubytování  průměrně (4,8/5)

Prostorné pokoje s výhledem na moře. Koupelna s WC a bidetem, fén, individuálně nastavitelná klimatizace, stropní ventilátor, moskytiéra, TV SAT, telefon, elektronický trezor, minibar, příslušenství k přípravě kávy a čaje.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,8/5)

Hotel poskytuje svým klientům veškeré představitelné zázemí, 4 restaurace, obchod, business centrum, bazén s jacuzzi, 3 bary. Dále za poplatek masáže, lázně, hlídání dětí, internet a podobně. Hosté mohou navštěvovat fitness centrum, animační programy, tenisový kurt. Velké mnžství možností sportovního vyžití za poplatek četně kánoí, plachtění, potápění, vodních lyží, windsurfingu a katamaránů.

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Hotel leží na nejkrásnější pláži ostrova, moře je tyrkysové, písek bílý, pláž ideální k dlouhým procházkám!

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Velice luxusní hotel s překrásnou tropickou zahradou nemá jedinou chybu!

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 5
z 5 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež
  • Pro obchodníky
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

mirek: skvělá dovolená - 7. 4. 2014 22:13

s touto recenzí plně souhlasím .V tomto hotelu jsme byli v březnu 2014. a doporučuji všem ,kdo chce prožít nezapomenutelnou dovolenou. Kdo dá na tuto radu nebude v žádném případě zklamán. Mirek reagovat

Standa: Re: skvělá dovolená - 10. 6. 2014 11:27

Díky za Váš ohlas na recenzi hotelu La Gemma... na Zanzibaru. Máme s manželem v úmyslu v tomto hotelu strávit dovolenou 01-04/2014. Mohl byste mi zaslat nějaké informace o Vašem pobytu? Co různá havěť (komáři, hadi, pavouci atd), jaké jídlo, co pláž (boty do vody?), nevíte náhodou, zda lze pobyt prodloužit alespoň na 14-15 dní?, doprava atd. Nevím, zda můžete porovnávat s jinou exotikou, my byli loni na Maledivách-Kuredu, (úžasné), můžete srovnat s jiným zájezdem? Za odpověď moc a moc děkuji. Standa reagovat
Přidat komentář

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Zanzibar - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání