Napsat recenzi

Sea Breeze Bungalows ** (Kendwa Breezes)

Recenze hotelu Sea Breeze Bungalows (Tanzanie - Zanzibar)

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: únor 2011
Přečteno: 1 251x
Recenze se líbila: 631 čtenářům
Fotografie: 12
Videa: 0
Komentáře: 0

Kouzelné bungalovy ve vesničce Kendwa Rock u nejkrásnější pláže ostrova. Jednodušší komplex, který má však tu nejpříjemnější atmosféru z navštívených hotelů. Zde člověk opravdu cítí, že se nachází na Zanzibaru, v kraji milých a upřímných lidí a uvolněné atmosféry.

Ubytování 

Krásné prostorné pokoje s klimatizací. Na 2* pokoje rozhodně nevypadají! Bungalovy se nachází pár kroků od pláže, nutno však sejít asi 10 dřevěných schodů.

Strava a stravování 

Stravování zahrnuje servírované snídaně, které jsou jedinou černou tečkou u jinak bezchybného komplexu. Skládají se z ovoce, čerstvého džusu, párku a vajec upravených dle přání zákazníka. Většina hostů tak po několika dnech již nemůže vejce ani cítit. Přes den je ideální stravovat se v hotelové restauraci, která nabízí velice příznivé ceny a především výtečnou kuchyni, která mísí tradiční pokrmy s arabským stylem.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Ačkoliv tento hotel nemá bazén, nikdo z hostů to nepovažuje za handicap, jelikož zdejší moře je tak tyrkysové a lákavé, že by nikoho ani nenapadlo na bazén vůbec pomyslet.

Personál hotelu tvoří malá skupina asi lidí, kteří pro své hosty snesou doslova modré z nebe. Komplex obsahuje jednu venkovní restauraci sloužící večer také jako taneční parket a recepci.

Pláž a moře 

Nejkrásnější pláž na Zanzibaru je přímo před bungalovy!

Okolí hotelu 

V okolí hotelu leží několik malých stánků s nejrůznějšími suvenýry, obchod se smíšeným zbožím a jinak hlavně pláž a palmy! Velmi klidné místo, vhodné k dlouhým procházkám po bílé pláži.

Celkový dojem 

Okouzlující hotel s pravou africkou atmosférou! Bez váhání bych jela kdykoliv znovu! Klid, nádherná pláž, tyrkysové moře a velice milý personál!

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro mládež
  • Pro obchodníky
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro zamilované a manželské páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Tanzanie - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání