Napsat recenzi

Jeďte a přesvědčte se

Recenze hotelu Hotel Randolins *** (Švýcarsko - Graubünden - St. Moritz)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2016
Přečteno: 61x
Recenze se líbila: 404 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Jeďte co nejdříve jinak smrky Vám zábrání krásnému výhledu na jezero a ostatní krajinu.Hotel Randolins leží ve výšce 1900m a skládá se z několika budov blízko hlavní budovy s recepcí a jídelnou.Já se ženou jsme byli v hlavní budově,kde byl výtah do jídelny,která byla jen pro ubytované hosty.Bohatá bufetová snídaně a servírované večeře výběrem ze dvou hlavních jídel,dva druhy polévek,salát a zákusek.Pokoj každý den uklizený a výměna denně ručníků a osušek.V sousedním domě bazén a vířivka.Parkoviště pro osobní auta dostatečné a ve vzdálenosti 50m od hlavní budovy.Osobní mikrobus pro 8 lidí Vás odvezl z hotelu až na stanici autobusu a zpět na zavolání.Autobus,vlak a lanovky zdarma při ubytování od dvou nocí.Velká výhoda zřejmě za lanovky by jsme zaplatili víc než za pobyt v hotelu.Zkrátka paráda.

Ubytování  průměrně (5/5)

Nemá chybu.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Od recepce až po pokojskou přes číšníky nemá chybu.

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Z venku kamenný ale v prostorách hřejivý hotel.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro mládež
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Graubünden - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání