Napsat recenzi

Eva Slabá

Recenze hotelu Hotel Alpenblick (Švýcarsko - Bern - Wilderswil)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2018
Přečteno: 32x
Recenze se líbila: 200 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel Alpenblick leží cca uprostřed městečka, nedaleko zastávky poštovního autobusu.

Je velmi hezký, personál usměvavý a ochotný. Jídlo výborné.

Ubytování  průměrně (4/5)

Klasický hotelový pokoj - chyběla jen malá lednička. Jinak spokojenost.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Snídaně bohaté, sice stále stejné, ale dalo se vybrat - výborné sýry, řada bylinkových čajů, které si uděláte sami v konvičce, kávy, ostatní čaje, mléko atd. Trochu méně uzenin, ale zase naopak řada domácích marmelád - vše v bio kvalitě. Asi 7 druhů výborného pečiva a výborné malé croasany. Možnost si uvařit vajíčka podle sebe (zatím jsem se s tím nikde nesetkala). Všeho dostatek a stále doplňované.

Večeře byly opravdu pětichodové a výborné (1 michelinská hvězdička byla znát). Každý den předkrm, polévka (jen krémová ale dobrá), hlavní chod s masem nebo byla možnost si vybrat vegetariánské menu. Měli jsme i masové fondy - výborné - nepřeberné množství přílohových omáček (snad 30 druhů všeho možného). Každý den po jídle ještě nabídka asi deseti druhů sýra a zákusek. Pití není v ceně - malé pivo za 4 Fr, velké za 5,5 Fr.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Personál velmi ochotný a usměvavý. Žádné služby jsme nevyužívali.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Krásná příroda, nedaleko i pěšky dostupný Interlaken.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Velmi dobrý. Jediné co kazilo dojem, že jsou hlavně v Interlakenu převážně turisté z Japonska a Arabové.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Bern - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání