Napsat recenzi

Ranni beach resort*** kvalitní hotel

Recenze hotelu Ranni beach resort*** (Srí Lanka (Cejlon) - Negombo)

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: květen 2012
Přečteno: 168x
Recenze se líbila: 491 čtenářům
Fotografie: 5
Videa: 0
Komentáře: 0
  • čajové plantáže čajové plantáže

I když se jedná o tří hvězdičkový hotel, moc se mi zde líbilo. Pokoje byly velmi prostorné a čisté. Neměli jsme nejmenší problém s ubytováním. Hotel je vzdálený cca 30 minut od letiště.

Ubytování 

Hotel má několik pater. My jsme dostali velký pokoj ve 2. patře. Vybavení bylo sice trošku starší, ale úplně nám stačilo a důležitá byla čistota. Na pokoji byla televize a samozřejmě klimatizace. Všimla jsem si, že v koupelně není fén.

Strava a stravování 

Jídlo bylo dobré, bufetové stravování, možnost objednání z jídelního lístku.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Hotel bych hodnila jako výbornou tříhvězdu. Personál ochotný a usměvavý. Hotel má jeden bazén Jiné služby jsem nevyužila.

Pláž a moře 

dlouhá písečná pláž je přímo u hotelu. Akorát byly celkem velké vlny, to je ale na Srí Lance běžné

Okolí hotelu 

Hotel se nachází přímo ve městě. Byli jsme na procházce po okolí, nachází se zde spousta obchůdků, restaurací. Pro místní lidi jste jako běloch atrakce.

Celkový dojem 

Trošku jsem se hotelu se třemi hvězdami bála, ale byla jsem spokojená. Hotel je výborný pro přespání při cestování a poznávání ostrova.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Srí Lanka (Cejlon) - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání