Napsat recenzi

Prohlídka hotelu Panorama ***

Recenze hotelu Panorama Hotel *** (Srí Lanka (Cejlon) - Matara - Talalla)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2012
Přečteno: 724x
Recenze se líbila: 716 čtenářům
Fotografie: 31
Videa: 0
Komentáře: 0

K hotelu vede hrozná příjezdová cesta. Je to velký kopec a zničená silnice. Protože jsme šli k hotelu pěšky, chtěla jsem to v půlce vzdát a vrátit se. Ale jsem ráda, že jsem to neudělala. Výhled z hotelu byl jeden z nejkrásnějších, které jsem na Srí Lance viděla.

Ubytování  průměrně (4/5)

hotel má jenom pár pokojů a je to klasické tří hvězdičkové ubytování. Všude bylo čisto a pokoje byly hezky zařízené.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Je to menší rodinný hotýlek s českým personálem. Hosté mohou využívat bazén, půjčit si knihy, nebo navštívit internetový koutek.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Okolí hotelu a hlavně výhled bylo to, co by mě přinutilo se do tohoto hotelu vrátit. Hotel stojí na kopci a od bazénu je překrásný výhled na oceán a na pláž.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Hotel je sice malinký, neposkytuje žádné luxusní služby, ale pro nenáročné turisty, kteří mají rádi klid, romantiku a překrásný výhled je přesně to pravé.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro mládež
  • Pro zamilované a manželské páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Matara - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání