Napsat recenzi

Nocleh v Kassapa Lion Rocks***

Recenze hotelu Kassapa Lion Rocks*** (Srí Lanka (Cejlon) - Sygiria)

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: říjen 2011
Přečteno: 165x
Recenze se líbila: 638 čtenářům
Fotografie: 15
Videa: 0
Komentáře: 0

Tento hotel je většinou noclehem pro skupinky turistů v rámci poznávacích okruhů. Je to opravdu komplex patrových bungalovů na samotě. Jednoduše, ale prostorně zařízené pokoje. Možnost koupání v bazénu a večer animační programy( my jsme zažily 2x kouzelníka) V okolí hotelu jsou jen palmové háje a houští. Nenajdeme zde ani žádné sportovní vybavení, dětský koutek ani nic takového. Ubytování je přízemních a patrových vilkách, pokoj byl velice prostorný s klimatizací a koupelnou. V koupelně nám chybělo obložení a někdo z naší skupinky měl místo stropu jen plachtu.

Ubytování 

..

Vybavení, služby a personál hotelu 

..

Celkový dojem 

..

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Srí Lanka (Cejlon) - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání