Napsat recenzi

RECENZE HOTELU TANGERINE BEACH

Recenze hotelu Tangerine Beach Hotel **** (Srí Lanka (Cejlon) - Kalutara - Waskaduwa)

Hodnocení:
průměrně: 4,7/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2017
Přečteno: 186x
Recenze se líbila: 286 čtenářům
Fotografie: 9
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel na klidné místě poblíž města Kalutara, nachází se cca 1, 5 hod od letiště.

Ubytování  průměrně (4,6/5)

Hotel má k dispozici 179 pokojů - standardní pokoje (výhled do zahrady), pokoje deluxe (výhled na oceán), junior suite (mezonety - s výhledem do zahrady, na oceán)

Strava a stravování  průměrně (4,7/5)

polopenze nebo možnost all inclusive. Na snídani velký výběr slaných i sladkých výrobků, čerstvé smažení palačinek, waflí, vajíček.

Velký výběr pečiva, ovoce

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,4/5)

Na hotelu je směnárna (s přijatelným kurzem - podobné jak na letišti), v komplexu hotelu jsou navíc obchody, bary a kavárna.

Hotel má k dispozici 2 restaurace, wellness, fitness, bazén pro dospělé a bazén pro děti - lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

V hotelu je možné si zahrát tenis, squash - tenis je zdarma, když je stravování all inclusive.

V hotelu jsou tématické večery každý den.

Pláž a moře  průměrně (4,1/5)

Písčitá pláž přímo u hotelu, moře rozbouřené, větší vlny (ale bylo to tím, že každý večer byla bouřka, jinak je moře klidné).

Okolí hotelu  průměrně (4,3/5)

V zahradě je možné potkat varany, kteří se bez omezení na zahradě pohybují a veverky, které Vám vlezou až na lehátko, nebojí se.

Zahrada je prostorná

Celkový dojem  průměrně (4,7/5)

Hotel hodnotím velmi kladně, rodinné prostředí, vhodné pro rodiny s dětmi. V okolí je možnost navštívit město, kde je velké množství obchodů, restaurací.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 14
z 14 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro mládež
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání