Napsat recenzi

Prohlídka hotelu Tangerine Beach ****

Recenze hotelu Hotel Tangerine Beach *** (Srí Lanka (Cejlon) - Kalutara - Waskaduwa)

Hodnocení:
průměrně: 4,7/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2011
Přečteno: 1 160x
Recenze se líbila: 661 čtenářům
Fotografie: 18
Videa: 0
Komentáře: 0

Transfer z letiště 2 hodiny. Tento hotel je někde hodnocen jako 3*, ale oficiálně je 4*. Můj názor je něco mezi , spíše 4*.Jednalo se o pěkný čistý hotel za výhodné ceny s poměrem kvality. Má krásnou halu s jezírky. Hotel nabízí standardní pokoje, pokoje deluxe, 6 suit a 1 královskou suitu. Pokoje byly pěkné, ve všech byla varná konvice a fén. Každý den doplňován minibar 2 láhvemi vody. V době mé návštěvy probíhala v jedné z částí rekonstrukce, která měla skončit do 2 měsíců. Je zde možné navštívit spa ayurveda centrum- zpoplatněno. Pro zájemce fitnessu je možné využívat ho ve vedlejším hotelu Royal Palms Beach ( stejný majitel) – vstup je taktéž za poplatek.

Ubytování  průměrně (4,6/5)

..

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,4/5)

..

Celkový dojem  průměrně (4,7/5)

..

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 14
z 14 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání