Napsat recenzi

Villa Ocean View ***, Srí Lanka

Recenze hotelu Hotel Villa Ocean View *** (Srí Lanka (Cejlon) - Kalutara - Wadduwa)

Hodnocení:
průměrně: 2,9/5
Vloženo:
Pobyt: listopad 2011
Přečteno: 815x
Recenze se líbila: 641 čtenářům
Fotografie: 13
Videa: 0
Komentáře: 0

Pěkný komplex odpovídající kategorii 3*.Transfer z letiště asi 1,5 hodiny.

Ubytování  průměrně (2,5/5)

Ubytování bylo rozděleno do dvou druhů. Hlavní budova, tam byly pokoje kategorie 4* a poté kolem areálu komplex patrových budov, kde jsme bydleli my, označené jako 3*. Náš pokoj byl hodně malý, ale odpovídal nabízeným fotografiím. Na pokoji jsme měli varnou konvici, klimatizaci, balkonek byl menší.

Strava a stravování  průměrně (3,4/5)

Výběr nebyl tak velký, ale pro nenáročné klienty bez problémů. Strava byla chutná a jídelna rozdělená do dvou částí, ta venkovní část byla obehnána sítí, kvůli okolnímu zvířectvu. (kočky, psi, ptaci...). Bar u bazénu v rámci all inclusive fungoval do 23:00.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,1/5)

Hotel nabízí animační programy,přes den u bazénu vodní aerobic. Mají zde také svého slona, na kterém nabízejí projíždu v hotelové zahradě u pláže za 10 usd/osoba. V areálu je několik bazénů a výřivka. Stolni tenis a šipky byly zdarma. Za poplatek sauna, minigolf, tělocvična..

Pláž a moře  průměrně (3,6/5)

Pláž je zde oddělena plotem, za kterým číhají místní prodejci s oblečením, obrazy..ale jsou zde dobré ceny.Byly tady velké vlny, nedoporucuji pro neplavce. Zahrada před pláží je plná lehátek schovanými pod stínem palem a dá se zde také relaxovat a opalovat.

Okolí hotelu  průměrně (3,6/5)

klidné okolí Wadduwy, centrum je asi 2 km.

Celkový dojem  průměrně (2,9/5)

Na hotelu bylo hodně rusů, ale nedělali žádný nepořádek.

Celkově na Srí Lance je velmi špatná infrastruktura, takže doprava je zde velmi pomala. Myslim, ze v prosinci 2011 zde byla otevrena konecne prvni dalnice na trase z Colombo- Galle.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 5
z 10 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání