Napsat recenzi

Prohlídka hotelu Villa Ocean View ***

Recenze hotelu Hotel Villa Ocean View *** (Srí Lanka (Cejlon) - Kalutara - Wadduwa)

Hodnocení:
průměrně: 2,9/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2015
Přečteno: 240x
Recenze se líbila: 192 čtenářům
Fotografie: 9
Videa: 0
Komentáře: 0
  • Recepce Recepce
  • Jezírko Jezírko
  • relaxační část bazénu relaxační část bazénu

Vedle hotelu probíhá výstavba, takže některým cestovatelům by toto mohlo vadit. Jinak bych tento hotel hodnotila jako dobrým ubyotváním. Jedná se o starší hotel, takže se musí počítat s tím, že nábytek a všobecně vybavení je starší.

Ubytování  průměrně (2,5/5)

Hotel dává na výběr mezi několika typy ubytování-standard, superior, suita a vilky. Standardní pokoj byl velký měl vše, co dovolenkář potřebuje- klimatizaci, vlastní koupelnu a televizi. Pokoj byl čistý.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,1/5)

V rozlehlé zahradě se nachází bazén, který má část na plavání a na relaxování.

Celkový dojem  průměrně (2,9/5)

Náročným klientům bych tento hotel asi nedoporučila, ale nemyslím, že by hotel měl nějaké vážné nedostatky. Vhodný je pro cestovatele, kteří chtějí poznat samotný ostrov a k podníkání výletů.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 5
z 10 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Kalutara - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání