Napsat recenzi

pochvala

Recenze hotelu Blue Water ***** (Srí Lanka (Cejlon) - Kalutara - Wadduwa)

Hodnocení:
průměrně: 4,3/5
Vloženo:
Pobyt: prosinec 2019
Přečteno: 17x
Recenze se líbila: 17 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Je to asi nejhezčí hotel na Srí Lance - nenašla jsem jedinou chybičku pobytu.

Ubytování  průměrně (4,7/5)

Velmi dobře zařízené pokoje i společenské prostory - celková situace hotelu je velmi povedená. Krásná vánoční výzdoba a kvalita služeb.

Strava a stravování  průměrně (4,7/5)

Velmi pestrá strava a ohledy na styl evropského jídelníčku.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Hotel odpovídá 5* ve všech směrech. Neuvěřitelná pečlivost personálu o pokoje, společné prostory i zahradu a bazény. Prostě pochvala ve všech bodech.

Pláž a moře  průměrně (4,3/5)

Velmi dobré - v místních poměrech nelze dále hodnotit.

Okolí hotelu  průměrně (4,3/5)

Zahrady úžasné a okolí? Prostě Srí Lanka.

Celkový dojem  průměrně (4,3/5)

Ten nejlepší - příští rok jedeme znovu. Ideální pro sváteční pobyt.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 3
z 3 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro mládež
  • Pro obchodníky
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kalutara - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání