Napsat recenzi

Prohlídka hotelu Tapro Spa Footprints***

Recenze hotelu Taprospa **** (Srí Lanka (Cejlon) - Kalutara - Beruwala)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2012
Přečteno: 807x
Recenze se líbila: 451 čtenářům
Fotografie: 33
Videa: 0
Komentáře: 0
  • lůžko na masáže lůžko na masáže

Tento hotel se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova. Vzdálenost od letiště v Colombu je cca 60km.

Ubytování  průměrně (3,2/5)

Velké prostorné pokoje s balkonem. Výhled na oceán a do zahrady s bazénem. Pokoj je vybaven klimatizací, televizí, trezorem a je zde možnost wi-fi připojení.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,5/5)

hotel má bazén (lehátka a slunečníky zdarma), restauraci s výhledem na oceán, za příplatek můžete využít lázeňské procedury.

Pláž a moře  průměrně (4/5)

hotel leží na písečné pláži, je zde korálový útes

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

K hotelu patří krásná zahrada, ve které je bazén.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

hotel na mě působil útulně, je spíše menší a klidnější. Doporučila bych ho k klientům, kteří chtějí prožít dovolenou v hotelu rodinného typu.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 3
z 4 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kalutara - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání