Napsat recenzi

Prohlídka hotelu Club Bentota

Recenze hotelu Hotel Club Bentota *** (Srí Lanka (Cejlon) - Kalutara - Bentota)

Hodnocení:
průměrně: 4,8/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2016
Přečteno: 153x
Recenze se líbila: 301 čtenářům
Fotografie: 19
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel mě zaujal svojí polohou na ostrově. Dopravit se do něj dá pouze hotelovou lodí, která jezdí dle potřeby. Cesta trvala asi tři minuty. Z jedné strany hotelu je řeka a z druhé oceán.

Ubytování  průměrně (4,2/5)

Pokoje byly čisté, u pokojů Deluxe se mi zdálo, že by mohly být o něco větší. Standardní pokoje nabízejí pouze jako singl, nebo dvoulůžkový pokoj bez možnosti přistýlky. Pokoje měly standardní vybavení (minibar, klimatizace, mýdlo, šampon).

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,2/5)

K hotelu náleží velice hezký a velký bazén. V době naší návštěvy zavítal do bazénu varan. Tento hotel nabízí opravdové spojení s přírodou.

Celkový dojem  průměrně (4,8/5)

Hezký hotel se starším vybavením, prostředí, ve kterém hotel stojí je nádherné. Pro svoji dovolenou bych ale spíše volila jiné hotely v okolí.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 6
z 6 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání