Napsat recenzi

Prohlídka hotelu Club Bentota***

Recenze hotelu Hotel Club Bentota *** (Srí Lanka (Cejlon) - Kalutara - Bentota)

Hodnocení:
průměrně: 4,8/5
Vloženo:
Pobyt: duben 2012
Přečteno: 1 123x
Recenze se líbila: 580 čtenářům
Fotografie: 52
Videa: 0
Komentáře: 0

Do hotelu se dostanete malou loďkou, která jezdí několikrát denně. Plavba do hotelu trvá cca 10 minut a je velmi příjemná. Hotel je v krásné zahradě obklopený zelení.

Ubytování  průměrně (4,2/5)

Měla jsem možnost vidět několik pokojů. Pokoje jsou umístěny v malých bungalovech po rozhlehlém hotelovém komplexu v krásné zeleni. Jsou standardně vybaveny klimatizací, fénem, televizí, trezorem. Ubytování je jednoduché, ale úplně stačí.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,2/5)

Personál, který jsme potkali během prohlídky byl přátelský a hned chtěli komunikovat. I když pracují v obrovském teple celý den na slunku, stále se usmívali.

Pláž a moře  průměrně (5/5)

na pláž se dostanete procházkou palmových hájem. Měla jsem strach, aby nám plody nespadly na hlavu, palmy nad chodníky jsou ale osekané, takže nic nehrozí. Písečná pláž je velmi široká s pozvolným vstupem do moře. Na pláži je velká nabídka vodních sportů, můžete si zahrát plážový volejbal, stolní tenis...

Okolí hotelu  průměrně (4,6/5)

Hotel j v krásné tropické zahradě a je jakoby "odříznutý od světa". Dokonce jsme během naší návštěvy měli možnost vidět obrovského varana, který se procházel po areálu. Byl ale velmi plachý, takže šel jen těžko vyfotit.

Celkový dojem  průměrně (4,8/5)

Hotel se mi velmi líbil. Doporučuji pro klienty, kteří chtějí trávit klidnou plážovou dovolenou v rodinném hotelu. Během našeho pobytu se mi zdálo, že je hotel skoro prázdný i když to tak nebylo. Areál je tak velký, že hosté se vzájemně neruší.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 6
z 6 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání