Napsat recenzi

Krásný zelený ostrov, nutno vidět

Recenze hotelu Club Bentota Hotel *** (Srí Lanka (Cejlon) - Kalutara - Bentota)

Hodnocení:
průměrně: 4,8/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2017
Přečteno: 100x
Recenze se líbila: 365 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Klidný hotel, kam se da dostat jen lodí každých 15 minut, případně dle potřeby s milým personálem a dobrými službami

Ubytování  průměrně (4,2/5)

V bungalovu s terasou, uprostřed udržované palmove zahrady. Úklid každý den, výměna osusek také. Na pokoji je ve výbavě konvice s možností vaření kávy nebo čaje (obojí přináší úklid a denně doplňuje). Fen na pokoji, televize, lednice.

Strava a stravování  průměrně (4,5/5)

Většina chutná. Nějaké pokrmy dost palily (nebylo to nijak od nepalivych oddělené ani popsané). Výborne polévky, chutné ryby. Dostatek ovoce, zeleniny, salátů a velmi velký výběr dezertu. Grilování každý den. Snídaně stejné kazdy den, ale ta nabídka je tak široká, ze je možnost snidat různá jídla nebo s obměnou. obědy podobné vecerim. Odpolední káva, čaj a něco k tomu...

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,2/5)

Osusky na pláž zdarma, smenarna v recepci, hotelový obchod, stolní tenis, volejbalové hřiště, bazén, koutek s knihami, bar, masáže/welness, apod. Personál, pro který není nic problém a vše řeší ke spokojenosti klientů

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Pláž široká, dlouhá s jemným pískem lákající na dlouhou procházku. Vlevo od hotelu po pláži je meditacni místo a výhled na místo, kde se řeka vlévá do oceánu. More teplé ( přelom leden/únor 29 stupňů C). Velké vlny, plavat se tam da, ale ne moc daleko. Vlajka napoví.

Okolí hotelu  průměrně (4,6/5)

Typický asijský chaos. Nákupní možnosti v místě. ev. se da jet tuk tukem za pár Rupii dále do města. Když řidiči řekněte, co chcete videt/nakupovat odveze na místo. V pondělí je ve městě trh. Doporučuji vidět, s focenim není problém. Dále bych v dosahu doporučila výlet lodi s místním beach boyem ( třeba Thomas se osvedcil). Poví, ukáže. Je na něj spoleh. Mimo to jsme s ním byli i v nedalekém chrámu, o kterém bychom ani nevěděli, ze tam je

Celkový dojem  průměrně (4,8/5)

Je to paráda, prekrasny zelený ostrov. Moc se mi líbil a moc se mi po něm styska

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 6
z 6 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro obchodníky
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kalutara - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání