Napsat recenzi

Bentota Beach Hotel ****

Recenze hotelu Cinnamon Bentota Beach Hotel ***** (Srí Lanka (Cejlon) - Kalutara - Bentota)

Hodnocení:
průměrně: 4,8/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2012
Přečteno: 832x
Recenze se líbila: 651 čtenářům
Fotografie: 15
Videa: 0
Komentáře: 0
  • výhled z balkonu na ranního hosta výhled z balkonu na ranního hosta
  • výhled z balkonu výhled z balkonu
  • výhled z balkonu výhled z balkonu
  • výhled z balkonu výhled z balkonu

Hotel se nachází v krásné zahradě a je umístěn přímo u písčité pláže. Hotel je velmi moderně zařízen a konají se zde večery s živou hudbou.

Ubytování  průměrně (4,2/5)

Pokoj jsme měli celkem daleko od recepce, ale o to byl hezčí. Byl vybaven televizí, trezorem, fénem a samozřejmě klimatizací. Výhled z balkonu byl do rozlehlé zahrady a v levé čási jsme viděli i kousek oceánu.

Strava a stravování  průměrně (4,7/5)

Jídlo bylo výborné, zejména zákusky mi zde velmi chutnaly. Na výběr spousta ovoce, zeleninových salátů, různé druhy masa, rýže.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,8/5)

Při ubytování personál milý a ochotný. Problém jsme žádný neřešili, pokoj nám vyhovoval a ostatní služby byly také v pořádku.

Pláž a moře  průměrně (4,7/5)

písečná pláž je přímo u hotelu, byly celkem velké vlny.

Okolí hotelu  průměrně (4,5/5)

hotel leží v krásné zahradě.

Celkový dojem  průměrně (4,8/5)

tento hotel doporučuji lidem všech věkových kategorií. Pobyt zde byl velmi hezký a nemuseli jsme řešit ani ten nejmenší problém.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 4
z 4 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro mládež
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro obchodníky
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kalutara - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání