Napsat recenzi

Prohlídka hotelu Centara Ceysands Resort

Recenze hotelu Centara Ceysands Resort & Spa *** (Srí Lanka - Kalutara - Bentota)

Hodnocení:
průměrně: 4,7/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2016
Přečteno: 59x
Recenze se líbila: 397 čtenářům
Fotografie: 16
Videa: 0
Komentáře: 0

Hezký, nově vypadající hotel. Do hotelu se dostanete hotelovou loďkou, protože leží na poloostrově mezi řekou a oceánem.

Ubytování  průměrně (4,3/5)

Pokoje byly velké, čisté, nemám co vytknout. Hotel nabízí pokoje superior a deluxe, které mají stejné vybavení, u pokoje deluxe je navíc velký balkon a výhled na moře. U pokojů superior je výhled na řeku nebo do zahrady.

Strava a stravování  průměrně (4,5/5)

V případě, že je hotel obsazen jen z části, podává se jídlo jako menu. Jinak mají bufet.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,7/5)

Velký bazén včetně koutku pro děti. V hotelu můžete využít tří restaurací (hlavní restaurace, thajská, nebo a la carte). Hotel nabízí možnost stravování snídaně, polopenze, polopenze+,all inclusive, nebo plné penze. Je zde dětský klub a animátoři. Wifi dostupná všude, Spa + posilovna, možnost využít vodní sporty. Je zde arabská klientela.

Celkový dojem  průměrně (4,7/5)

Krásný hotel, kterému nebylo co vytknout, doporučuji i náročnějším klientům.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 3
z 3 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kalutara - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání