Napsat recenzi

Prohlídka hotelu Camelot beach***

Recenze hotelu Camelot Beach Hotel *** (Srí Lanka (Cejlon) - Gampaha - Negombo)

Hodnocení:
průměrně: 3,7/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2012
Přečteno: 478x
Recenze se líbila: 620 čtenářům
Fotografie: 16
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel je ideální pro podnikání výletů, nachází se v rušnějším rybářském městě zvaném Negombo, kde najdete spoustu zajímavostí - holandská pevnost, typické kanály.

Ubytování  průměrně (3,3/5)

Hotel má kapacitu 100 pokojů ve starší a novější budově. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, telefonem a samozřejmě sociálním zařízením. V pokoji byl sprchový kout.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,3/5)

Hotel má dva bazény, které určitě využijete při větších vlnách. Lehátka a slunečníky jsou zdarma. Hotel má na recepci směnárnu.

Pláž a moře  průměrně (3,7/5)

hotel leží přímo na písečné pláži

Okolí hotelu  průměrně (3,5/5)

Hotel je umístěný na západním pobřeží Srí Lanky. V blízkosti jsou restaurace a malé obchůdky. Do hlavního města Colombo je to cca hodina jízdy.

Celkový dojem  průměrně (3,7/5)

Hotel na mě působil dobře, doporučila bych ho zejména nenáročným klientům, kteří chtějí cestovat po ostrově.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 3 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Gampaha - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání