Napsat recenzi

Prohlídka hotelu Koggala beach resort***

Recenze hotelu Koggala Beach Hotel *** (Srí Lanka (Cejlon) - Galle - Koggala)

Hodnocení:
průměrně: 4,5/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2012
Přečteno: 1 158x
Recenze se líbila: 607 čtenářům
Fotografie: 13
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotelový komplex se mi moc líbil. Je umístěn v letovisku Koggala a hotel leží přímo na pláži. Ostrov Srí lanka nadchne každého zejména nádhernou přírodou a milými lidmi. Mimo turistická letoviska je ale velmi znát chudoba této země. Doporučuji navštívit některý z národních parků a čajové plantáže

Ubytování  průměrně (4,2/5)

Měla jsem možnost prohlédnout si dvoulůžkový pokoj, byl hezky zařízení a nebála bych se v něm trávit svoji dovolenou. Pokoj byl vybaven klimatizací a balkonem s výhledem na moře.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,5/5)

Jedná se o velký hotelový komplex, takže klienti zde najdou vše potřebné (směnárnu, kavárnu, kadeřnitví). Hotel také organizuje večery s živou hudbou

Pláž a moře  průměrně (3,5/5)

hotel leží přímo na velké písečné pláži. Voda bylá teplá ale osvěžující. Na pláži si můžete objednat masáž nebo zkusit některý z vodních sportů.

Okolí hotelu  průměrně (3,7/5)

Hotel je cca 100 km od letiště. Do městečka Galle je to kousek, můžete jet Tuktukem. Určitě doporučuji výlety po ostrově, můžete si najmout místní "průvodce", kteří Vám Srí Lanku představí.

Celkový dojem  průměrně (4,5/5)

Hotel se mi velmi líbil a doporučila bych ho všem cestovatelům. Na Srí Lance jsou i tří hvězdičkové hotely velmi kvalitní a hezky zařízené. Občas se setkáte v pokoji s malým zeleným návštěvníkem (místní ještěrka), nic neudělá jen v noci vydává nepříjemné zvuky, takže může rušit při spánku. Srí Lanka je nádherný ostrov a určitě bych se sem jednou ráda vrátila.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 4
z 4 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro mládež
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Galle - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání