Napsat recenzi

Prohlídka hotelu Induruwa beach resort - krásná "tříhvězda"

Recenze hotelu Induruwa Beach Resort *** (Srí Lanka (Cejlon) - Galle - Induruwa)

Hodnocení:
průměrně: 4,5/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2012
Přečteno: 405x
Recenze se líbila: 517 čtenářům
Fotografie: 18
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel leží v palmovém háji a je obklopen zelení. I když má jen 3 hvězdičky, je naprosto dostačující pro nenáročné klienty. Nečekejte ale žádný luxus.

Ubytování  průměrně (3,7/5)

Pokoje jsou jednoduché ale čisté a útulné. Navštívíla jsem pokoj s výhledem na moře, byl vybaven větrákem, TV, minibarem, telefonem a samozřejmě klimatizací. Prý je na pokoji dostupné i wifi připojení, to jsem ale nezkoušela.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,3/5)

V hotelu je velký bazén s dětským brouzdalištěm a vířivkami, můžete si zahrát volejbal nebo ping pong, případně se nechat namasírovat.

Pláž a moře  průměrně (4,3/5)

Přímo u hotelu je dlouhá písečná pláž. Pozor na silné proudy a velké vlny.

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

Do 10 km od hotelu se nachází dvě městečka - Bentota a Induruwa. Jinak doporučuji procházky na pláži, která je liduprázdná a určitě si najdete to své oblíbené místo.

Celkový dojem  průměrně (4,5/5)

Hotel se mi velmi líbil i vzhledem ke své poloze. Personál je milý a stále se na vás usmívá. V hotelu byla spíše klidná atmosféra, proto asi není moc vhodný pro turisty, kteří vyhledávají ruch a diskotéky.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 4
z 6 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání