Napsat recenzi

Prohlídka hotelu Citrus Hikkaduwa***

Recenze hotelu Citrus Hotel Hikkaduwa *** (Srí Lanka (Cejlon) - Galle - Hikkaduwa)

Hodnocení:
průměrně: 2,8/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2012
Přečteno: 831x
Recenze se líbila: 533 čtenářům
Fotografie: 18
Videa: 0
Komentáře: 0
 • pohled z hotelové haly pohled z hotelové haly
 • výhled z chodby hotelu výhled z chodby hotelu
 • výhled z chodby hotelu výhled z chodby hotelu
 • Spa centrum Spa centrum
 • Spa Spa

Zvenku hotel vypadá jako obyčejný starý dům, ihned po vstupu do hotelové haly mě ale zaujal pohled přes bazén na oceán.

Ubytování  průměrně (2,8/5)

Pokoje byly jednoduše, ale hezky a čistě zařízené. Líbila se mi květinová výzdoba. Pokoje mají balkon s výhledem na oceán (nevím zda všechny).

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,5/5)

Nejvíce mě zaujalo spa centrum. Zde si můžete zakoupit různé přípravky jako šampony, krémy, mýdla a spoustu dalšího. Personál zde mi ochotně poradil a vysvětlil co se k čemu používá.

Pláž a moře  průměrně (3,2/5)

Hotel leží přímo na písečné pláži.

Okolí hotelu  průměrně (2,5/5)

Hotel se nachází přímo u silnice, na které je celkem velký provoz. Nijak to však neruší pobyt klientů. U hotelu slyšíte jen šumění oceánu.

Celkový dojem  průměrně (2,8/5)

Jednoduše ale hezky zařízený plážový hotel. Doporučuji nenáročným klientům, kteří chtějí dovolenou strávit v plážovém hotelu. Hotelový komplex není moc velký, patří tedy mezi klidnější hotely.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 4 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

 • Pro rodiny s dětmi
 • Pro všechny věkové kategorie
 • Pro mládež
 • Pro starší a méně pohyblivé osoby
 • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
 • Pro zamilované a manželské páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Galle - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání